Systemy bukmacherskie

Strategia, taktyka to jedno z najważniejszych elementów piłkarskiego sukcesu. Historia tego wspaniałego sportu pokazuje, że drużyny posiadające odpowiednią taktykę mogą odnosić większe sukcesy niż naszpikowane gwiazdami ekipy.

Przykładami takich zespołów z ostatnich lat są choćby reprezentacja Grecji, która sięgneła po niespodziewany trium na międzynarodowej imprezie – EURO 2004 !

grecja mistrzem europy 2004

Kolejnym przykładem, który obrazuje to jak ważne są dobre założenia taktyczne jest choćby dowodzone przez Diego Simeone, Atletico Madryt. Nie posiadające wielkiego budżetu (tak jak Real czy Barcelona) ani tak wielkich piłkarzy, Atletico potrafi nawiązać równorzędną walkę z tymi zespołami o tytuł mistrza Hiszpanii, co udało się zrealizować i zdobyć ten tytuł nawet w ostatecznym, bezpośrednim pojedynku z Barceloną na Camp Nou !

atletico mistrzem hiszpanii

Tymi oto przykładami chciałem ukazać jak ważna w sporcie jest taktyka, która przeciętny lub dobry zespół potrafić przemienić w maszynkę do wygrywania.

Podobnie jest w zakładach bukmacherskich, które dla jednych są źródłem utrzymania, wielkiego finansowego zysku, a dla większości narzędziem do utraty pieniędzy. Jak zatem sprawić by w zakładach bukmacherskich odnieść sukces ? Trzeba mieć taktykę, a są nią …

SYSTEMY BUKMACHERSKIE

Jeśli stosujesz systemy bukmacherskie w swoich zakładach, to tak samo jakbyś wyznaczył dobrą taktykę dla swoich piłkarzy, którzy właśnie wychodzą na przeciw mocniejszej drużyny.

W zakładach bukmacherskich tak to już jest, że przewaga leży po stronie bukmachera, ponieważ narzuca on na oferowane przez siebie zakłady marżę bukmacherską. Stanowi ona różnicę pomiędzy oferowanym kursem, a tym, który w uczciwych warunkach byłby zaoferowany na taki typ.

Znamy wszyscy zakład „Kto rozpocznie spotkanie” – szanse są tutaj równe, więc kurs powinien wynosić 2.0, a tymczasem wynosi on 1.7, 1.8 czy 1.9 – różnica pomiędzy tymi kursami a kursem 2.0 wyznacza wysokość marży bukmacherskej.

By tę różnicę na korzyść bukmachera zniwelować możemy zastosować systemy bukmacherskie, które pozwolą nam mieć większe szanse na zarobienie pieniędzy niż w normalnych warunkach.

Profesjonalne systemy bukmacherskie

Jakie systemy bukmacherskie możemy zastosować by wygrywać znacznie więcej i z czego one się składają ?

Każdy system bukmacherski to sposób gry zawierający dwa elementy.

  1. Rodzaj typów bukmacherskich na jakie stawiamy – na przykład na przegrane faworytów.
  2. Sposób dobierania stawki – czyli na przykład grę za pomocą progresji.

Niestety jeśli pominiemy, któryś z tych elementów to nasz sposób gry nie opiera się na stosowaniu systemu bukmacherskiego. Wspomniane systemy to inaczej nasze sposoby gry, taktyka na pojedynek z bukmacherem, które mają nam przynieść sukces. Stanowią one wszelkie informacje i wskazówki na temat tego jak realizować plan pod tytułem „Ograć bukmachera”.

systemy bukmacherskie [profesjonalne]

PRZYKŁADOWE SYSTEMY BUKMACHERSKIE

Jeśli chcemy przytoczyć najbardziej powszechne systemy bukmacherskie możemy wskazać :

  • Progresja na remisy – opiera się na wyznaczeniu jednej drużyny, stawianiu na jej remis aż ten cel zostanie osiągnięty. W przypadku przegranego zakładu podwaja się stawkę następnym razem aż do pierwszego trafienia, które oznacza zysk. Choć pozornie wydaje sie, że zysk leży w zasięgu ręki to doświadczenie pokazuje, że jest to bardzo wiarołomny system.
  • Stawka płaska na zwycięstwo faworyta – system ten stosowany jest przede wszystkim przez niedoświadczonych graczy, którzy żywią ślepą nadzieję, że takie ekipy jak Barcelona czy Real Madryt nigdy nie tracą punktów. Stawiają oni mało wartościowe typy bukmacherskie przy wykorzystaniu stawki płaskiej (takiej samej za każdym razem), co jeszcze bardziej przekreśla ich szanse na zarobienie pieniędzy w zakładach bukmacherskich.

 

Reklamy