SYSTEM BUKMACHERSKI

Każdy kto gra u bukmachera pragnie dowiedzieć się jak zarobić na zakładach bukmacherskich ? Gdy jednak przeczytamy fora internetowe o zakładach to szybko dowiemy się, że ponad 90 % osób traci swoje pieniądze stawiając typy bukmacherskie. Dlaczego zatem osoby te kontynuują swoją męczeńską drogę i wciąż obstawiają zakłady bukmacherskie ? Czy rzeczywiście zwykły Kowalski nie ma szans na ogranie bukmachera ?

Jak zarobić na zakładach bukmacherskich ?

Przede wszystkim musisz uświadomić sobie, że żaden bukmacher nie istnieje po to by rozdawać pieniądze. Celem firmy (jaką jest bukmacher) to generowanie zysków z klientów (czyli graczy). Wystarczy spojrzeć na to ilu bukmacherów działa na rynku by stwierdzić, że jest to biznes bardzo dochodowy. Skoro setki bukmacherów z całego świata konkuruje w tej branży to znaczy, że jest o co walczyć. W grę wchodzą ogromne pieniądze.

Gracze z całego świata codziennie obstawiają zakłady bukmacherskie za gigantyczne pieniądze. Podczas gdy niektórzy grają za przysłowiowe 2 zł, inni stawiają tysiące dolarów na jeden zakład. Czy wiedzą oni jak zarobić na zakładach bukmacherskich ? Stawka nie koniecznie odzwierciedla sukces i „stopień wtajemniczenia” gracza, a świadczy tylko i wyłącznie o jego budżecie.

Prawda jest taka, że firma bukmacherska to bardzo dochodowy biznes, na którym zarabia się fortunę. Wystarczy pomyśleć – „ile przeciętny gracz może tracić pieniędzy na zakładach bukmacherskich w ciągu tygodnia” (90 % osób traci budżet) i pomnożyć tę liczbę przez setki tysięcy graczy, którzy są zarejestrowani u bukmacherów internetowych czy też grają stacjonarnie. Jak widać bukmacherzy naprawdę mają o co walczyć, bo pieniądze jakie zarabiają są niewyobrażalnie duże.

Wobec tego czy da się zarobić na zakładach bukmacherskich ? Owszem, że się da, ale trzeba grać inaczej niż 90 % osób grających, którzy swoje pieniądze tracą. Gdy odwiedzisz pierwsze, lepsze forum o zakładach bukmacherskich to szybko dostrzeżesz, że znaczna część graczy obstawia niemal tak samo. Oczywiście nie mówię tutaj, że każdy typ bukmacherski jest taki sam, ale strategia gry, system bukmacherski jest praktycznie identyczny. Większość graczy moglibyśmy posortować do kilku grup, a już na pewno wspomniane 90 % spełnia przynajmniej jeden z poniższych czynników :

 • gra niskie kurs,
 • uważa, że „ten mecz jest pewny”,
 • jak przegra to szybko pragnie się odegrać (gra pod wpływem emocji),
 • stawia duży % swojego budżetu na jeden kupon,
 • nie stosuje żadnego systemu bukmacherskiego.

Jeżeli spełniasz choć jeden z tych czynników to w moim odczuciu nigdy nie zarobisz na zakładach bukmacherskich. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zarobić na zakładach bukmacherskich to odpowiedź jest prostsza niż może Ci się wydawać. Przestań spełniać wymienione powyżej warunki, a wyniki Twojej gry na pewno będą lepsze..

Jakim systemem bukmacherskim grać ?

Zaczynam od ostatniego elementu powyższej wyliczanki, ale robię to nie bez powodu. Odpowiedź na pytanie jakim systemem bukmacherskim grać jest niezwykle kluczowa dla Twoich bukmacherskich losów. Dobry system bukmacherski powinien :

 • być jasny i czytelny,
 • wskazywać jakie typy bukmacherski grać,
 • mówić jak dobierać stawkę do zakładów.

Tak naprawdę wydawać się może, że najlepsze systemy bukmacherskie stosowane przez profesjonalistów zawierają setki stron wytycznych, skomplikowane matematyczne wyliczenia i rzeczy, których nigdy nie zrozumiemy. Prawda jest jednak taka, że najlepszy system bukmacherski to taki, który zawiera się na jednej kartce A4, a jego zasady są proste. W celu ogrania bukmachera musisz posiadać system bukmacherski, który ma wysoką skuteczność, ale także kurs po jakim gramy zakłady jest odpowiednio wysoki.

Idealnym połączeniem tworzącym najlepszy system bukmacherski są :

wartościowe typy bukmacherskie (unikalne VALUE BETy) + odpowiednie stawki

Tak oto brzmi recepta na pokonanie bukmachera, ale czym są wartościowe i unikalne typy bukmacherskie (skąd je brać ?) oraz jaka stawka jest odpowiednia ?

Wartościowe i unikalne typy – to takie, które między innymi spełniają kryterium : prawdopodobieństwo trafienia * kurs > 1 (wtedy mamy do czynienia z wartościowym typem – VALUE BET). Kwestia tego czy potrafimy prawidłowo ocenić prawdopodobieństwo, bo jeśli zrobimy to nieodpowiednio to będziemy grali VALUE BETy, które w rzeczywistości nie są wartościowe.

Musisz zdać sobie sprawę z tego, że profesjonalni gracze obstawiają unikalne typy, czyli takie jakich nie spotkasz na forach internetowych. Nie mówię tutaj o tym by obstawiać 8. ligę brazylijską, ale po prostu o całkiem innych typach niż grają przeciętni gracze.

Odpowiednie stawki to pewien rodzaj wyliczeń matematycznych, które sugerują nam jak zachować się podczas kolejnych zakładów. Co zrobić kiedy przegraliśmy ostatni zakład ? Ile powinien wynosić zysk by uzyskać odpowiednią relację zysków do potencjalnego ryzyka.

Najlepszy system bukmacherski to taki, który będzie :

 • dawał najlepszy stosunek zysków do ryzyka,
 • grał na unikalne i wartościowe typy,
 • stosował odpowiednie stawki.

system bukmacherski

Prawda jest taka, że nikt nie da Ci profesjonalnego systemu bukmacherskiego, który będzie dochodowy i pewny, ale wcale nie oznacza to, że za dobry system musisz płacić krocie. Na moją szczególną uwagę zasługuje System50 : http://system50.pl/ gdyż oferuje wszystko o czym mówię : unikalne typy bukmacherskie, dobrze dobrane stawki i wszystko co potrzeba by osiągać lepsze wyniki na zakładach bukmacherskich.

Błędy początkujących na zakładach

Do podstawowych błędów początkujących na zakładach należą przede wszystkim gra na niskich kursach czy obstawianie pod wpływem emocji. Co ciekawe nawet wśród graczy z kilkuletnim doświadczeniem można zaobserwować tego rodzaju błędy, które są KARYGODNE.

Niestety ale gra na niskie kursy (dodatkowo najczęściej na najbardziej popularnych drużynach) nigdy nie zakończy się sukcesem, bo tego rodzaju typy bukmacherskie są tak odległe od miana VALUE BETu jak Tokio od Katowic. Jeśli uważasz, że w przeciwieństwie do milionów graczy, którzy grając niskie kursy zbankrutowali Tobie się uda – życzę powodzenia.

Obstawianie pod wpływem emocji również najczęściej skończy się bankructwem. Co ciekawe, zarówno pod wpływem emocji negatywnych (po przegranym zakładzie szybko chcemy się odegrać i stawiamy ryzykowne zakłady za wyższe stawki) jak i pozytywnych (gdy wygramy to jesteśmy skłonni zaryzykować więcej, bo „przecież jak przegramy to i tak nic się nie stanie).

Jak ograć bukmachera

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak ograć bukmachera to najpierw przestań popełniać błędy, potem przeanalizuj swoją grę (zobacz co przynosi Ci straty, kiedy stawiasz nieefektywne zakłady, a które typy bukmacherskie i sytuacje dają Ci zysk), następnie dodaj do tego najlepszy system bukmacherski i już w tym momencie zagwarantujesz sobie znacznie lepsze wyniki finansowe na zakładach, a po pewnym czasie dojdziesz do wprawy, że ograsz bukmachera i jako jeden z nielicznych zaczniesz na tym regularnie zarabiać !

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s